SIA “RSC Noma” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar

  • būvgružu izvešanu,
  • birstošo kravu pārvadāšanu,
  • būvgružu konteineru nomu,
  • dažāda veida traktortehnikas un celtniecības tehnikas pakalpojumu sniegšanu.

Augsti kvalitātes standarti, individuāli risinājumi, elastīgs serviss un ekoloģiska atbildība ir uzņēmuma pamatvērtības. Tās atspoguļojas mūsu plašajā pakalpojumu un produktu piedāvājumā, darba kultūrā un uz ilgtermiņa attiecībām orientētā attieksmē pret klientu.

RSC noma” garantē licencētu, videi draudzīgu būvgružu šķirošanu, pārstrādi un atkārtotu izmantošanu, savukārt nepārstrādājamie materiāli tiek reģistrēti un pareizi utilizēti atbilstošā atkritumu poligonā. Lai taupītu dabas resursus, “RSC Noma” strādā ar modernākajiem auto un kvalitatīvāko traktortehniku, kas nodrošina samazinātu degvielas patēriņu un izmešu daudzumu.

Sadarbojoties ar “RSC noma”, Jūs iegūsiet uzticamu partneri, kvalitatīvu un operatīvu servisu, kā arī garantiju, ka atbalstam videi draudzīgu darbību.

Yellow visual

Mūsu Vēsture

2000

Uzņēmuma dibināšana

Uzņēmums dibināts 2000. gadā. Sākotnēji “RSC noma” sniedz atkritumu un būvgružu pārvadāšanas pakalpojumus, nodrošinot atkritumu transportēšanu no objekta uz atbilstošo atkritumu utilizēšanas poligonu. Uzņēmums savu darbību un klientu apkalpošanu sāk ar 2 auto un 20 konteineru vienībām.

2003

EKO serviss dibināšana

Lai rūpētos par apkārtējo vidi, taupītu enerģijas resursus, uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un nodrošinātu konkurētspējīgu cenu, 2003. gadā tiek dibināts māsas uzņēmums SIA “Eko serviss”, kas piedāvā videi draudzīgu būvgružu pārstrādi, šķirošanu un otrreiz izmantojamo materiālu atgriešanu celtniecībā un ražošanā.

2004

Darbības sfēras paplašināšana

Strauji attīstoties un sekojot klientu vajadzībām, 2004. gadā kompānija papildina autoparku ar būvniecības un celtniecības tehniku un sāk paplašināt savu darbības sfēru, piedāvājot būvtehnikas nomas pakalpojumus, kā arī demontāžas, iekraušanas, rakšanas, meliorācijas, sniega izvešanas u.c. pakalpojumus.

2006

AB treileri dibināšana

2006. gadā tiek dibināts māsas uzņēmums SIA “AB treileri”, kas sniedz smagsvara, negabarīta un būvniecības tehnikas kravu pārvadājumu pakalpojumus Latvijā, Eiropā un NVS valstīs.

2010

RSC SIA reorganizācija

2010.gadā RSC SIA tika reorganizēta, izveidojot divus dažādus uzņēmumus - RSC SIA, kura atbild par būvtehnikas nomu un RSC NOMA SIA, kura tika saistīta ar būvgružu konteineru nomu un izvešanu.

2016

Indrustrijas līderis

Šobrīd “RSC noma” ir industrijas līderis ar modernāko tehnikas un auto parku, kurā ietilpst 17 automašīnas, 460 konteineri un vairāk nekā 20 traktortehnikas un celtniecības tehnikas vienības. Uzņēmums sniedz pakalpojumus konteineru un celtniecības tehnikas nomas nozarē, sākot no konteineru izvietošanas, būvgružu izvešanas, to šķirošanas un pārstrādes vai noglabāšanas pakalpojumiem, līdz specializētas celtniecības tehnikas nomas un ar to saistīto pakalpojumu izpildei.

2021

Turpinām attīstīties

Uzņēmums turpina augt un attīstīties un ir paplašinājis savu tehnikas klāstu līdz 570 konteineriem un 23 konteineru vedējiem, kā arī piedāvā vairāk par 20 celtniecības tehnikas vienībām.