RSC Noma specializācija ir demontāža un demontāžas aprīkojuma īre. Mēs spējam nodrošināt klientus ar visu nepieciešamo tehniku, zinošiem operatoriem, būvgružu konteineriem un citu nepieciešamo aprīkojumu demontāžas darbu veikšanai. Atšķirībā no citām būvtehnikas nomas kompānijām mēs piedāvājam ne tikai tehnikas īri, bet arī savas zināšanas ēku demontāžā. Atkarībā no demontāžas specifikas, esam gatavi ieteikt labākos un lētākos risinājumus darbu veikšanai, kā arī konsultējam par mūsu tehnikas optimālāku izmantošanu demontāžas darbos.

Demontāžai piedāvājam traktortehniku sākot ar 22t līdz 45t, kas aprīkoti ar hidrauliskajām šķērēm, āmuru, greifera kausu jeb rakšanas kausu. Maksimālā sniedzamība šai tehnikai ir līdz pat 23m. Kā arī piedāvājam operatorus, kuri ir pierādījuši savas zināšanas tādos projektos kā Sporta pils, LAT lada un citu nozīmīgu objektu demontāžā. Lai iegūtu priekšstatu par paveiktajiem darbiem lūdzu skatīt sadaļu Portfolio.

Veicam visa veida ēku, būvju, garāžu, šķūņu, bunkuru un citu konstrukciju demontāžu, pārstrādi (drupināšanu) jeb izvešanu un utilizāciju. Spējam nodrošināt ļoti konkurētspējīgas cenas darbu izpildei un tehnikas nomai.