Beramkravu pārvadājumi nav vienkārši process, kurā krava tiek pārvesta no punkta A uz punktu B. Šis process prasa iepriekšēju sagatavošanos, plānošanas darbus un, protams, zināšanas par veicamajiem soļiem drošas piegādes realizēšanā. Pārvadājot beramkravu, noteikti ir jāievēro dažādas prasības, kas saistītas ar piemērota transportlīdzekļa izvēli un citiem kravas specifikai atbilstošiem pārvadāšanas risinājumiem.

Mūsu uzdevums ir palīdzēt klientiem nepieciešamo kravu galamērķī nogādāt neskartu un pilnā apjomā, tāpēc ar loģistikas risinājumiem strādā mūsu zinošie un pieredzējušie speciālisti. Beramkravu pārvadājumi ietilpsts mūsu darbinieku ikdienā, tāpēc laika gaitā ir uzkrātas zināšanas par konkrētās kravas piegādes specifiku.

Piedāvājam transporta pakalpojumus beramo kravu pārvadāšanai. Kravas tiek pārvadātas konteineros ar ietilpību sākot no 4m3 līdz 40m3.

Piedāvājam pārvadāt:

  • Melnzemi;
  • Granti;
  • Smilti;
  • Šķembas;
  • Šķeldu; u.c. beramās kravas.

 

Transporta pakalpojumi (cena norādīta bez PVN 21%) Cena Vienības
Kravas automašīna (ietilpība līdz 8 m³, kravnesība līdz 8 t) 21.34 EUR/h
Kravas automašīna (ietilpība līdz 8 m³, kravnesība līdz 8 t) 0.78 EUR/km
Kravas automašīna (ietilpība līdz 15 m³, kravnesība līdz 14 t) 25.61 EUR/h
Kravas automašīna (ietilpība līdz 15 m³, kravnesība līdz 14 t) 0.92 EUR/km

Beramkravu īpatnības

Beramās kravas, kā uz to norāda pats nosaukums, ir kravas, kuras netiek pārvadātas iepakojumos, bet tiek iebērtas uzreiz kravas mašīnas konteinerā. Tās var būt šķembas, smilts, melnzeme, grants, kā arī cita veida beramās kravas. Atšķirībā no viendabīgiem pārvadājamiem objektiem, beramās kravas prasa ievērot cita veida noteikumus pārvadāšanas procesā.

RSC Noma kravas automašīnu šoferi ir specializējušies šādu kravu pārvadāšanā, tāpēc laika gaitā gūtā pieredze ļauj ātri novērtēt situāciju un kvalitatīvi izplānot, kādi soļi veicami kravas drošas piegādes nodrošināšanā.

RSC Noma – droši kravu pārvadājumi

Mūsu komanda sastāv no kvalificētiem speciālistiem, tāpēc jebkuru darbu veicam ar īpašu uzmanību, vērā ņemot klientu vajadzības. Beramkravu pārvadājumi sākas ar darbu izpildes plānošanu, pārliecinoties, ka izvēlēta ir atbilstoša tehnika un atrasts piemērots piegādes maršruts.

Šīs visas nianses tiek ņemtas vērā kravu īpatnību dēļ – mūsu pienākums ir kravu galamērķī nogādāt tā, lai tā piegādes laikā neizbirtu uz ceļa, netraucētu citiem satiksmes dalībniekiem, kā arī nekādā citā veidā netiktu traucēta kravas piegāde galamērķī.

Pie mums RSC Noma strādā sertificēti šoferi, kuru uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvus piegādes pakalpojumus, ar katru klientu strādājot individuāli. Izvēloties mūsu pakalpojumus, palīdzēsim jums ar visiem loģistikas jautājumiem, gala rezultātā optimizējot kopējos izdevumus.

RSC Noma pieejamie beramkravu pārvadāšanas risinājumi

Beramkravu pārvadājumi ar RSC Noma ir droša izvēle jūsu projektu īstenošanai. Mēs piedāvājam nogādāt visu nepieciešamo uz klientu norādīto objektu, ņemot vērā visus drošības apstākļus. Mūsu transporta pakalpojumos ietilpst maršrutu plānošana, kravu savākšana un tās droša nogāde galamērķī. Kravu mēs pārvadājam dažāda izmēra konteineros, tāpēc, ņemot vērā konkrētās kravas specifiku un daudzumu, iespējams ir izvēlēties konteinerus ar ietiplību no 4m3 līdz 40m3.

No savas puses mēs piedāvājam divu veidu kravas mašīnas beramo kravu transportēšanai:

  • Kravas automašīnas ar ietilpību līdz 8m3 (kravnesība līdz 8t)
  • Kravas automašīnas ar ietilpību līdz 15m3 (kravnesība līdz 14t)

Beramkravu pārvadājumi ir RSC Noma specialitāte, tāpēc piegādes laikā tiek ievērotas visas drošības prasības, kā, piemēram, atbilstoša maršruta plānošana un piemērota ātruma izvēle, kam ir būtiska nozīme drošas piegādes veikšanā. Ja jums ir nepieciešami beramās kravās pārvadāšanas pakalpojumi, sazinieties ar mūsu speciālistiem un izlemsim par labākajiem risinājumiem tās transportēšanai.

RSC Noma pakalpojumu klāstā ietilpst ārī dažādi citi pakalpojumi kā būvju demontāža, būvgružu pārstrāde un šķirošana, birstošo materiālu šķirošana un dažādi zemes darbi. Esam plaša profila uzņēmums, kuram variet uzticēt dažādu projektu īstenošanu efektīvi un izdevīgi.