Uzņēmums “RSC noma” piedāvā pilna servisa nomas pakalpojumus un risinājumus. Līdzās metāla konteineru nomas un būvgružu izvešanas pakalpojumiem, “RSC noma” saviem klientiem piedāvā plašu ar būvtehnikas nomu saistītu pakalpojumu klāstu.

“RSC noma” var lepoties ar lielāko un modernāko tehnikas parku, kurā ietilpst 17 lielgabarīta automašīnas, 460 konteineri un vairāk nekā 20 būvtehnikas vienības visdažādākajiem būvniecības darbiem. Pateicoties modernajām tehnoloģijām un iespējām apvienot plašo pakalpojumu klāstu “RSC noma” spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu, saglabājot konkurētspējīgas cenas. Moderna iekšējā telekomunikācijas sistēma un sakārtota loģistika ļauj mūsu kompānijai operatīvi reaģēt un nekavējoties izpildīt pasūtījumu, nepieciešamības gadījumā nodrošinot saviem klientiem pakalpojumus 24 stundas diennaktī, kā arī brīvdienās un svētku dienās.

Ilggadēja pieredze konteineru un būvtehnikas nomas industrijā, advansētas tehnoloģijas un profesionāla komanda ir uzņēmuma stiprās puses, kas ļauj mums īstenot specifiskus projektus un rast individuālus risinājumus, pielāgojoties jebkurām klienta prasībām.

Mēs piedāvājam dažādus sadarbības modeļus kā privātajam, tā publiskajam sektoram, rodot efektīvāko risinājumu atbilstoši klienta vajadzībām. Nozares profesionāļiem piedāvājam izmantot ilgtermiņa sadarbības priekšrocības, slēdzot korporatīvo klientu līgumu.