Neatkarīgi no tā vai Tu plāno tīrīt garāžu, vai arī Tev padomā ir lieli celtniecības un renovāciju projekti – kad jāatbrīvojas no atkritumiem vai būvgružiem, mums ir pieejami dažāda tipa konteineri un būvgružu konteineru izmēri.

Pirms pasūtīt konteineru, sākotnēji noteikti ir jāsaprot, aptuveni cik daudz būvgružu būs nepieciešams izvest. Un tas attiecas ne tikai uz atkritumu daudzumu, bet arī svaru. Mūsu klāstā pieejamajiem konteineriem ir svara ierobežojumi, tāpēc izvēlies tādu, kas atbildīs visiem nepieciešamajiem parametriem.

Būvgružu konteineru veidi un izmēri

Ne visi konteineri ir piemēroti vieniem un tiem pašiem būvgružu vai celtniecības atkritumu veidiem. Katrs konteiners atšķiras gan izmēru, gan ietilpības ziņā, tāpēc pirms izvēlies, noteikti iepazīsties ar mūsu piedāvāto konteineru klāstu un to parametriem.

  •       4 – 15 m3 tilpuma konteineri – konteineri šādos tilpumos būs piemēroti smagiem un vidēji smagiem būvgružiem – smiltīm, betonam, ķieģeļiem un zemei, kā arī dažādiem sadzīves priekšmetiem, kā, piemēram, mēbelēm, sekcijām, sadzīves tehnikai un citiem priekšmetiem.
  •       22 – 40m3 tilpuma konteineri – lai gan šie konteineri ir izmēros lielāki, tie ir paredzēti dažādiem viegliem atkritumiem, piemēram, mēbelēm, viegliem būvniecības atkritumiem, koka materiāliem, reģipsim, siltumizolācijas materiāliem.

Piepildot konteineru, vērā ir jāņem arī to svara ierobežojumi un būvgružu apjoms. Lai konteineru būtu iespējams transportēt, to ir jāpiepilda tā, lai būvgruži vai atkritumi nesniegtos pāri konteinera malām vairāk nekā par 15cm.  Tikpat svarīgi ir sekot līdzi būvgružu svaram, lai kravas mašīna pēc tam to spētu pacelt un aizvest. Iepazīsties ar svara ierobežojumiem dažādas ietilpības konteineriem:

  •       4 – 5,5 m3 līdz 3,5 tonnām
  •       7,5 – 8,5 m3 līdz 7,5 tonnām
  •       15 – 40 m3 līdz 11,5 tonnām

Nepieciešamie gabarīti konteineru novietošanai objektā

Viennozīmīgi, ka dažādas ietilpības konteineri būs dažādos izmēros, tāpēc, pirms pasūti konteineru, pārliecinies, ka esi nodrošinājis pietiekami lielu platību objektā, lai konteineru varētu droši pievest un novietot.

  •       Ja esi nolēmis pasūtīt 4 – 5,5 m3 ietilpības konteineru, nepieciešams nodrošināt vismaz 15m garu, taisnu piebraucamo ceļu, kā arī piebrauktuvei, iebrauktuvei vai caurbrauktuvei ir jābūt ne mazāk kā 2,5m platai un 2,7m augstai;
  •       Ja Tev ir nepieciešams lielāks konteiners, kas ir 7 – 40 m3 ietilpīgs, piebraucamajam ceļam būs jābūt taisnam un vismaz 20m garam, bet piebrauktuvei, iebrauktuvei vai caurbrauktuvei vismaz 3,5m platai un 3,5m augstai.

Tāpat ņem vērā, ka konteineru novietošanai ir nepieciešams stabils konteinera stāvvietas pamats. Tas nevar tikt novietots uz mīkstām augsnēm vai arī pārāk reljefainām virsmām un nogāzēm.

Kādiem atkritumiem konteineri ir paredzēti

Mūsu piedāvātie konteineri ir paredzēti dažāda tipa būvgružiem un celtniecības atkritumiem, piemēram, mēbelēm, koka materiāliem, reģipsim, siltumizolācijas materiāliem un citiem celtniecības procesā radītiem atkritumiem.

Lūdzam laicīgi ņemt vērā, ka konteineri nav paredzēti stiklam, azbesta materiāliem un citiem atkritumiem, kas satur bīstamas vielas, piemēram, akumulatoriem, sadzīves ķīmijai un šķidrumiem, kā arī automašīnu riepām.

Konteineri jebkurai vajadzībai un jebkādam atkritumu daudzumam

Vienalga vai esi privātmājas īpašnieks vai uzņēmējs, kuram nepieciešami konteineri atkritumu izvešanai lielos apjomos – mūsu atkritumu un būvgružu konteineru noma būs īstā izvēle ikvienam.

Apskati mūsu plašo konteineru piedāvājumu, lai saprastu, kāda tilpuma, kravnesības un gabarītu konteiners būs nepieciešams tieši Tavam projektam.