Viena no mūsu specialitātēm ir būvgružu izvešana. Cenas par šādiem pakalpojumiem mēdz atšķirties atkarībā no konkrētā pakalpojuma sniedzēja, ņemot vērā pieredzes līmeni un piedāvātās iespējas. Varam garantēt, ka mūsu noteiktās cenas ir vairāk nekā atbilstošas, ņemot vērā sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mēs esam ilggadējs spēlētājs konteineru nomas tirgū, tāpēc gadu gaitā uzkrātās zināšanas mums ļauj nodrošināt labākos pakalpojumus par pieņemamām cenām.

Būvgružu izvešana ir katra celtniecības vai demontāžas projekta neatņemama sastāvdaļa, kas prasa laiku un resursus, ņemot vērā to, cik daudz būvgružu vidēji tiek izvests pēc celtniecības darbu veikšanas. Cenas par būvgružu izvešanu veidojas atkarībā no objekta atrašanās vietas un celtniecības atkritumu daudzuma – piemēram, būvgružu nodošana Rīgā izmaksās mazāk kā Daugavpilī.

Izvēloties mūsu pakalpojumus, nodrošināsim pilnu būvgružu utilizācijas ciklu, kas sevī ietver konteineru nomu, būvgružu izvešanu un tālāku būvgružu šķirošanu un pārstrādi. Ar mūsu piedāvātajiem konteineriem un to izmēriem varat iepazīties sadaļā Konteineru noma. Tur jūs atradīsiet dažāda izmēra un ietilpības konteinerus, ko piedāvājam nelielu darbu veikšanai privātpersonām, kā arī lielu celtniecības projektu realizēšanai profesionāliem celtniecības uzņēmumiem. Savukārt ar aktuālajām cenām par konteineru nomas pakalpojumiem varat iepazīties sadaļā Konteineru nomas cenas.

RSC Noma – uzticams palīgs būvgružu izvešanā

Būvgružu izvešana ir mūsu ikdiena, tāpēc mūsu pieredzējušie darbinieki parūpēsies par to, lai pēc darbu veikšanas jūsu objektā tiktu veikta pareiza būvgružu nodošana un būvgružu utilizācija. Mūsu piedāvātajās cenās ir iekļauta ne tikai konteineru īre un būvgružu izvešana, bet arī kvalitatīvs klientu serviss, ko nepieciešamības gadījumā spējam nodrošināt 24 stundas diennaktī.

Aicinām jūs sazināties ar mūsu speciālistiem, zvanot vai rakstot, un izrunāsim, kā mēs jums varam palīdzēt. Katram klientam mēs pieejam individuāli, tāpēc, noskaidrojot jūsu projektu apjomus un vajadzības, labāk spēsim vienoties par kopējām projekta izmaksām. Aicinām jūs iepazīties arī ar citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, kas saistīti ar tehnikas nomu, zemes darbiem, ēku demontāžu un citiem pakalpojumiem.