Neatkarīgi no tā vai esi celtniecības speciālists vai iesācējs, atbrīvošanās no būvdarbu un demolācijas darbu laikā radušamies būvgružiem un celtniecības atkritumiem var šķist sarežģīts un laikietilpīgs process.  Vienalga vai tā ir ēku nojaukšana, celtniecība vai remontdarbi – pēc darbu veikšanas neizbēgami rodas būvgruži, no kuriem ir nepieciešams atbrīvoties. Celtniecības un demolācijas darbu procesā var rasties, piemēram, šādi būvgruži – ģipškartons, flīzes, koks, tērauds, ķieģeļi, kā arī cita veida celtniecības atkritumi.

RSC Noma piedāvā profesionālu, efektīvu un videi draudzīgu atbrīvošanos no būvgružiem, kas varētu rasties Tavu projektu realizācijas laikā. Mūsu piedāvājuma klāstā ietilpst:

  •       Būvgružu pieņemšana;
  •       būvgružu izvešana;
  •       būvgružu pārstrāde.

Izvēloties mūsu pakalpojumus, Tev nebūs jāuztraucas par celtniecības atkritumu nogādāšanu uz pārstrādes vietu, jo par to parūpēsies mūsu profesionālā komanda. Pakalpojumus mēs spējam nodrošināt 24 stundas diennaktī, tāpēc mūsu klienti var būt droši par profesionālu un individuālu pieeju katram klientam, kad vien tas nepieciešams.

Nepieciešamie manevrēšanas gabarīti konteineru novietošanai

Būvgruži un celtniecības atkritumi tiek izvesti ar mūsu piedāvātajiem konteineriem, kuri atšķiras kā ietilpības, tā izmēra ziņā. Lai būvgruži varētu tikt izvesti no darbu izpildes vietas, jāsaprot, vai konteineram būs atvēlēts pietiekami liels laukums, kā arī iebrauktuve būs pietiekami plaša, lai kravas automašīna konteineru varētu nogādāt objektā.

  • Lai objektā nogādātu 4m3 – 5.5m3 ietilpības konteineru, piebrauktuvei, iebrauktuvei vai caurbrauktuvei ir jābūt vismaz 2.50m platai un 2.70m augstai, un iebraucamajam ceļam jābūt vismaz 15m garai, taisnai joslai;
  • Lai objektā nogādātu 7m3 – 40m3 ietilpības konteineru, piebrauktuvei, iebrauktuvei vai caurbrauktuvei ir jābūt vismaz 3.50m platai un 3.50m augstai, un iebraucamajam ceļam jābūt vismaz 20m garai, taisnai joslai.

Konteineru ietilpība un svara ierobežojumi

Mūsu piedāvātajiem konteineriem ir noteikti svara ierobežojumi un pieļaujamais augstums, kādā būvgruži drīkst sniegties pāri konteineru malām – tas ir nepieciešams, lai konteineru ar būvgružiem būtu iespējams izvest no darbu izpildes vietas. Būvgruži nedrīkst sniegties pāri konteineru malām vairāk par 15cm.

Būvgružu izvešanu veicam gadījumos, ja ir ievērots noteiktais svara ierobežojums, kas ir atkarīgs no konteineru ietilpības:

  • 4m3 – 5.5m3 ietilpības konteineriem svara ierobežojums ir līdz 3.5 tonnām;
  • 7.5m3 – 8.5m3 ietilpības konteineriem svara ierobežojums ir līdz 7.5 tonnām;
  • 15m3 – 40m3 ietilpības konteineriem svara ierobežojums ir līdz 11.5 tonnām.

Profesionāla būvgružu izvešana un utilizācija

Celtniecības un demontāžas darbu izpildes laikā radušies būvgruži var ievērojami samazināt darbu izpildes efektivitāti, palielinot projekta realizācijas laiku. Būvgružu un celtniecības atkritumu izvešanu un pārstrādi uztici mums – mēs piedāvājam plašu konteineru klāstu būvgružu izvešanai, kā arī nodrošinām kvalitatīvu klientu servisu un nepieciešamo atbalstu Tavu projektu realizācijā.